Witaj w moim gabinecie!

Z myślą o osobach takich jak Ty stworzyłam miejsce, w którym możesz liczyć na indywidualne i holistyczne podejście oraz na zespół o wysokich kwalifikacjach.

Co zyskujesz korzystając z naszej pomocy?

]
Personalne podejście i staranność w aspekcie kwalifikacji do zabiegu
]
Dopasowanie metod pielęgnacji i zabiegów, które przyniosą najlepszy rezultat
]
Spędzenie czasu w przyjaznej atmosferze, w przyjemnym wizualnie otoczeniu
]
Najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny

Już na 1 wizycie układamy spersonalizowany beauty plan!

Zawarte są w nim wskazówki, jak dbać o cerę oraz propozycja zabiegów wpływających pozytywnie na stan skóry. Podpowiadamy też jakich kosmetyków warto używać oraz jak je stosować. Jeśli jest widoczna potrzeba, sugerujemy suplementację, gdy widzimy, że problemy skórne mogą wynikać problemów zdrowotnych, kierujemy do odpowiedniego lekarza specjalisty.
Bardzo dbamy o to, by klient, który do nas przychodzi otrzymał niezbędne wsparcie. Każdorazowo oferujemy to, co będzie korzystniejsze, co przyniesie lepsze rezultaty długofalowo, a nie to, co jest aktualnie modne. Z obserwacji mojego zespołu i moich wynika, że 9/10 klientów, którzy zdecydowali się na proponowaną usługę zamiast tej, którą sami wybrali, doceniło efekty i skorzystało z szerszej oferty.
Dzięki łączeniu wielu dziedzin, czyli kosmetologii, dietetyki, odnowy biologicznej, fizjoterapii możemy wesprzeć naszych klientów w dążeniu do poprawy samopoczucia. Skupiamy się na efektach i uczymy, jak mądrze korzystać z dostępnych metod pielęgnacji bez zbędnych wydatków.
To zapewne sprawia, że 99% klientów wraca do naszego gabinetu na kolejne zabiegi.

Jaki powinien być twój następny krok?

  • Zadzwoń, napisz do nas, by skonsultować dogodny termin
  • Jeśli wolisz, umów się na wizytę online
  • Przyjdź na pierwszą wizytę w umówionym terminie