Elektrostymulacja EMS

Z myślą o osobach takich jak Ty stworzyłam miejsce, w którym możesz liczyć na indywidualne i holistyczne podejście oraz na zespół o wysokich kwalifikacjach.

Elektrostymulacja VITAL SLIM posiada bardzo dużo zastosowań, dzięki czemu idealnie można dopasować ofertę zabiegową, do oczekiwań, a przede wszystkim indywidualnie dobrać terapię, nawet dla najbardziej wymagających klientów.
Najczęściej stosowane terapie z wykorzystaniem aparatury Vital Slim to terapie odchudzające i modelujące sylwetkę, poprawiające rzeźbę mięśniową oraz wzmacniające i ujędrniające. Druga grupa zabiegów to relaksacja. Trzecią stanowią zabiegi poprawiające krążenie limfy i eliminujące tworzenie się złogów i zastojów szczególnie w kończynach dolnych.
Vital Slim wykorzystuje działanie prądów o określonej mocy i częstotliwości, a ściśle opracowane procedury zabiegowe zachowują maksymalne bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.
Wszystkie terapie wykonane z użyciem Vital Slim gwarantują osiągnięcie najwyższych efektów zabiegowych.

Dla kogo jest usługa?

Ze względu na szerokie zastosowanie prądów EMS może pomóc nam zadbać o koncycję mięśni, wymodelować sylwetkę, uczyścić organizm z zalegającej limfy oraz zredukować cellulit.

Co zyskuję korzystając z usługi?

– Fachowe doradztwo i dobór odpowiedniego dla Twojego ciała programu zabiegowego

– Wzmocnienie wybranej partii mięśni wraz z redukcją tkanki tłuszczowej

– Oczyszczenie i detoksykację wpływającą na redukcję cellulitu oraz poprawę metabolizmu

Relaks i odprężenie

Możliwość zadbania o siebie

Jakie są przeciwskazania?

Stan zdrowia uniemożliwiający pozycję leżącą / półleżącą. Przepuklina mięśniowa, metalowe elementy w ciele, rozrusznik serca, ciąża, okres karmienia piersią, aktywne nowotwory, choroby skóry w miejscu wykonywania zabiegu, złe samopoczucie.

Jak się przygotować?

  • Nie wykonuj peelingów przez minimum 1 tydzień przed wizytą
  • Zadbaj o dobre nawodnienie organizmu oraz prawidłową dietę
  • Nie przychodź w stanie infekcji i podwyższoną temperaturą

Użyj podstrony kontakt, aby otrzymać indywidualną poradę